• OKUL ÖNCESİ VE İLKOKULU MÜDÜRÜMÜZ M.SALİH BİLDİK GÖREVE BAŞLAMIŞTIR

  M. Salih BİLDİK 1966 doğumlu M. Salih BİLDİK, İlkokul ve Orta okul öğrenimini Manisa’da, Lise tahsilini ise İzmir’de tamamladı.1992 yılında Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Bir süre Profesyonel turist rehberliği yaptıktan sonra, öğretmenliğe Hava Harp Okulu’nda başladı. Daha sonra Milli Eğitim’e geçerek, Ankara Kızılcahamam ve Batman’da Devlet okullarında çalıştı. 1997 yılında Milli Eğitim’den istifa ederek TED Batman Koleji’nde İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. 2000 yılında British Council aracığıyla öğretmen değişim programına katılarak İngiltere’ye gitti ve bir süre burada öğretmenlik yaptı.2007 yılından Ocak 2013 tarihine kadar TED Batman Koleji müdürü ve Kurucu Temsilcisi olarak çalıştı. Ocak 2013 tarihinden Şubat 2015 tarihine kadar Ankara Avrupa Kültür Kolejinde okul müdürü olarak çalıştı. Mart 2015 tarihinden Haziran 2017 tarihine kadar Ankara Özel Yüce Okullarında Anaokulu ve İlkokulu Müdürü olarak çalıştı. Temmuz 2017 tarihinden itibaren okulumuzda Okul öncesi ve İlkokulu Müdürü olarak göreve başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • BU SENE SONU EĞLENCE DOLU

  Geride bıraktığımız bir yıl boyunca çok çalıştık, çok yorulduk. Bunun keyfini çıkarmak da bir o kadar eğlenceli oldu. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimizle düzenlediğimiz At Çiftliği ziyaretimiz oldukça eğlenceliydi. Atları tanımak, onlara dokunmak, çimlerde koşup doyasıya eğlenmek güzel bir deneyim ve unutulmayacak birer anı oldu bizler için...

 • YAZ BİZE ERKEN GELDİ

  Yolculuğumuza başladığımız ilk andan itibaren bizi saran heyecanla yolculuğumuzu tamamlayıp Ölüdeniz’in eşsiz manzarası karşısında büyülendik. Yörenin eşsiz güzellikleri bizleri büyüledi. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz, iki gün süren muhteşem tatilimizi tamamlayarak evimize döndük. Yeniden buluşmak üzere Fethiye.

 • KÖŞK GEZİSİ

  8.sınıflar ile çankaya köşkü gezisi yaptık

 • ANAOKULU ANNELERİMİZE SEVGİLERLE...

  06 MAYIS 2017 Cumartesi günü anaokulu annnelerimizin anneler günü için organize ettiğimiz

 • PİKNİK ZAMANI!

  7.sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bahara hoş geldin dedik!

 • KAPADOKYA’YA SELAM OLSUN...

  5. VE 6. sınıf öğrencilerimizle 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Kapadokya gezisi son derece eğlenceli geçti. Kapadokya’nın tarihi ve turistik yerlerine yaptığımız ziyaretler sırasında hem çok heyecanlandık hem de yepyeni bilgiler edindik. Bu güzel geziye katılım gösteren tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere Kapadokya...

 • TEOG’ da Seviye Farkı!

  26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılan 8. Sınıflar TEOG sınavı istatistikleri Seviye farkını ortaya çıkardı. Özel Batıkent Seviye Okulları öğrencilerinin sınav sonrası yapılan kitapçık incelemeleri sonucu elimizdeki veriler şu şekildedir.

 • 23 NİSAN KUTLAMASI

  Ey Büyük Atatürk; Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim... Batıkent Seviye Koleji olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladık. Rontlar, danslar, korolar ve hazırlanan pek çok etkinlikle öğrencilerimiz sahnedeydi. Bize bu özel günde eşlik eden ve emeğini eksik etmeyen tüm misafirlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

 • 23 NİSAN KUTLU OLSUN…

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen, dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı kutlu olsun… Anaokulu ve İlkokulu öğrencilerimizin hazırladığı törenimize tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir… YER: Batıkent Seviye Koleji Konferans Salonu TARİH: 23 Nisan Pazar SAAT: 10.00

KAPADOKYA GEZİSİ

Güzel Atlar Diyarı Kapadokya’da buluşuyoruz. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimizle Kapadokya Gezisi’ne gidiyoruz. 26 Nisan Çarşamba günü sabah okulumuzdan hareket edip Kaymaklı Yeraltı Şehrine kadar uzanacak olan yolculuğumuzda bizleri neler bekliyor? Heyecan ve sabırsızlıkla gün sayıyoruz. Çarşamba akşamı Kapadokya’da konakladıktan sonra perşembe günü Peri Bacalarından başlayan yolculuğumuz yörenin diğer tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret ettikten sonra perşembe akşamı Ankara’ya dönüşle son bulacak.

TEOG’A HAZIRIZ

TEOG sınavı hazırlıklarımızı tamamlamak için çok çalıştık... Nisan ayının ilk haftasında başlayan TEOG sınavı akşam etüdlerine 25 Nisan akşamına kadar devam edeceğiz. 2016-2017 Eğitim-öğretim yılını da TEOG anlamında çok başarılı tamamlayacağımıza inanıyoruz. Hafta içi her akşam TEOG grubu öğretmenlerimizle akşam saat 19.00’a kadar çalıştık. Eksik konularımızı tamamlarken öğrendiklerimizi pekiştirme imkanı da bulduk. Biz çok çalıştık, şimdi sınavlar bizden korksun...

SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR!

Batıkent Seviye Koleji olarak sağlıklı yaşama önem veriyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okul yemeklerimiz ve ikindi kahvaltısı saatinde öğrencilerimizin yeterli ve dengeli beslenmelerine özen gösteriyoruz. Bu kapsamda Rehberlik Servisi olarak Beslenme ve Diyatetik uzmanı Sayın Ebru ER’i okulumuza davet ettik ve sağlıklı beslenme konusunda bizleri bilgilendirmesini istedik. Nazik davetimizi kırmayıp bizlerle buluştuğu ve verdiği bu değerli bilgiler için Ebru ER’e teşekkür ederiz...

7.Sınıf Öğrencilerimiz Ümitköy Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti.

Ortaokul 7.sınıf öğrencilerimiz Rehberlik Servisimizin öncülüğünde gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ümitköy Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundular. Kurum ve Yaşlı ihtiyaçlarına yönelik malzemeleri tedarik eden öğrenciler, çevre düzenlemesi için çiçekler ve kendi elleriyle yaptıkları hatıra hediyelikleri ev sahiplerine takdim ettiler. Huzurevini kurum idarecileri eşliğinde dolaşarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi edinen öğrenciler yaşlılar ile birlikte müzik eşliğinde eğlenceli zaman geçirdi ve onlarla sohbet ederek keyifli vakit geçirmelerine katkıda bulundular. Böyle bir tecrübe yaşamamıza fırsat tanıyan kurum görevlilerine, bu güzel günde bize eşlik eden öğrencilerimize ve Rehberlik Servisimize teşekkür ederiz...

MİNİK OKÇULARIMIZ

Okçuluk branşında Minikler, Yıldızlar ve Gençler klasmanında derece alan sporcularımız 5-6 nisanda cebecide müsabakalara katıldılar ve okulumuzu en iyi şekilde temsil ettiler.

π HAFTASI

Okulumuzda pi haftası coşkuyla kutlandı.

ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI

Ortaokul veli toplantımız velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Sınıf öğretmenleri ile genel değerlendirmeler yapan velilerimiz tüm branş öğretmenleri ile bireysel görüşme imkanı buldular.

RAHMİ KOÇ MÜZESİ GEZİSİ

9. ve 10. sınıf öğrencilerimiz Rahmi Koç müzesinde yaparak yaşayarak öğrenme modeli çerçevesinde tarihe kısa bir yolculuk yaptılar.

12 MART MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA ve İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABUL GÜNÜ

12 Mart Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşımızın Kabul Günü yine çok keyifli geçti. En güzel İstiklal .Marşı okuma yarışmasında dereceye giren ilkokul kademe öğrencilerimize ödülleri Okul Müdürlerimiz tarafından verilirken, Akif ’ in o dönemde yaşadıkları tiyatral bir etkinlik ile izleyenlerin beğenisine sunuldu.

YENİMAHALLE İLÇE KAYMAKAMI MAKAM ZİYARETİ

Yenimahalle İlçe Kaymakamı Sayın Selda Dural Batıkent Seviye Okulları Öğrenci Meclisini makamında ağırladı. Kaymakam Dural, öğrencilere ileride hangi mesleği seçeceklerini sorarak mutlaka sevecekleri bir mesleği seçmelerini tavsiye etti, ardından hangi meslek seçilirse seçilsin insan hayatında kitap okumanın çok önemi olduğunu, okumanın insanın ufkunu genişlettiğini vurguladı. Lise Öğrenci Başkanı Ağakan Yüksel okulda yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Kaymakam Dural, her projede öğrencilere destek vereceğini söyledi.

İSTİKLAL MARŞI OKUMA YARIŞMASI

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma etkinlikleri kapsamında Özel Seviye Batıkent İlkokulu öğrencileri arasında İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması düzenlendi. Okulumuz konferans salonunda düzenlenen programa Okul Müdürü Güler Şen, İlkokul Müdürü Şerife Ural , sınıf öğretmenleri ve öğrencileri katıldılar. Yarışmaya katılan öğrenciler juri ve izleyiciler karşısında en iyi performansı sergilemek için çaba sarf etti. Jürinin değerlendirme sonuçlarına göre Zeynep Duru Uysal 1.sınıflar birincisi, Elif Coşan 2.sınıflar birincisi, Zeynep Duru Özen 3.sınıflar birincisi, Övgü Beril Kar 4.sınıflar birincisi seçildi. Dereceye giren öğrencilere ödülleri Okul Müdürü Güler Şen ve İlkokul Müdürü Şerife Ural tarafından anma programında verildi.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’ın katılımlarıyla Kent - Koop Mahallesi Muhtarı Sayın Şükran Ayaz tarafından düzenlenen yemekte Batıkent Seviye Okulları " Her kadıın çiçektir!" diyerek emekçi kadınlarımızın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Etkinliğe katılan emekçi kadınlarımıza Seviye Okulları tarafından çiçek dağıtıldı. Tüm Dünya Kadınlarının Emekçi Kadınlar Gününü kutlarız.

ÖĞRENCİ MECLİSİ TOPLANIYOR

Demokratik bir ortamda isteklerini dile getirebilmek, çevresindeki sorunlarla ilgilenmek ve bu sorunlarla ilgili projeler geliştirip yürütebilmek amacıyla bir araya gelen Batıkent Seviye Okulları Öğrenci Meclisi, 2016-2017 eğitim öğretim yılı 2.döneminin ilk toplantısını yaptı.

YGS ÖNCESİ SINAV PROVASI

Batıkent Seviye Okulları 12.sınıf öğrencilerinin katıldığı sınav, 25 Şubat 2017 Cumartesi günü Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinde gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz 11 Mart’ta gerçekleştirilecek olan YGS öncesi sınav prova yaptı. Böylece öğrencilerimiz YGS öncesi gerçek bir ortamda kendilerini test ettiler.; az da olsa sınav heyecanını attılar.

RÜYA GİBİ BİR GEZİ

SEVİYE OKULLARI RÜYA GİBİ BİR GEZİYE GİDİYOR. BU EĞLENCELİ GEZİMİZLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK VE YERİNİZİ ŞİMDİDEN AYIRTMAK İÇİN MATEMATİK ZÜMRE BAŞKANIMIZ BİLAL ÇETİN İLE GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

SEVİYE OKULLARI ARA TATİLİ FIRSATA ÇEVİRİYOR....

Özel Batıkent Seviye Okulları 8.sınıf ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, bu sınav yarışında bir adım önde olmalarını sağlamak amacıyla, sınav analiz ve çalışma programını 30 Ocak 2017’ de başlatıyor. Bu program ile öğrencilerimiz akademik olarak eksik öğrenmelerini tamamlayacaklar ve sınav stresinden uzaklaşmaları açısından olumlu sonuçlar elde edeceklerdir. Çalışma programımıza katılacak olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

BATIKENT SEVİYE OKULLARI ILGAZ GEZİSİ

BATIKENT SEVİYE OKULLARI ILGAZ GEZİSİNDE. ÖZEL BATIKENT SEVİYE OKULLARI ORTAOKUL KADEME OLARAK GİTMİŞ OLDUĞUMUZ ILGAZ GEZİMİZDE ÇOK EĞLENDİK. ÖĞRENCİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZ GÜN BOYU KARIN KEYFİNİ HEP BİRLİKTE ÇIKARDILAR. BU KEYİFLİ GEZİYİ ORGANİZE EDEN MÜDURÜMÜZ SAYIN GÜLER ŞEN’ E VE MATEMATİK ÖĞRETMENİMİZ BİLAL ÇETİN ’E ÇOK TESEKKÜR EDERİZ..

"OKUL - AİLE İLETISİMİNİN GÜCLENDİRİLMESİ "

ÖZEL BATIKENT SEVİYE OKULLARI OLARAK FARK YARATMAYA DEVAM EDİYORUZ. BUGÜN "OKUL -AİLE İLETİŞİMİNİN GÜÇLENDİRiLMESİ " KONULU SEMİNERİMİZDE, KONUĞUMUZ OLAN ANKARA UNİVERSİTESİ ÖGRETİM ÜYESİ PROF. DR. ERTEN GÖKCE’Yİ AĞIRLADIK. KENDİSİNE BU KEYİFLİ VE RENKLİ SÖYLEŞİSİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

BANA AB’Yİ ANLAT

Okulumuz öğrencisi Melisa Çağlar bana ab’yi anlat yarışmasında dereceye girerek bisiklet kazandı

ORTA OKULDA KAHVALTI KEYFİ

Sağlıklı yaşamın başlangıç noktası keyifli bir kahvaltı. Öğrencilerimiz rehberlik servisinin koordinesinde kendi sorumluluk ve görev paylaşımlarıyla hazırladıkları kahvaltı masalarında öğretmenlerini de ağırladı. Cumartesi gününü keyifli bir kahvaltıyla geçirdi.

İSRAF KONULU SEMİNERİMİZ

Toprak mahsulleri ofisinde görevli uzmanlar tarafından israf konulu seminer gerçekleştirildi. Öğrenciler israfın neden olduğu olumsuzluklar ve israfın azaltılmasıyla elde edilebilecek kazanımlar hakkında bilgi edindiler.

ANA SINIFI KUKLA SAHNESİ

Ana sınıflarımız kesme, yapıştırma ve boyama ile kelebeklerini kukla sahnesinde sergilediler

OKUMA ZAMANI

5.sınıflarımız okuma saatinde..

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere onun ışığında yürüyen tüm öğretmenlerimize minnet duyuyoruz.

ANITKABİR GEZİMİZ

İlk okul öğrencilerimiz öğretmenleri ile ATAMIZI ziyaret ettiler...

10 KASIM

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78.yıl dönümünde sevgi, özlem ve minnetle anıyoruz.

29 Ekim Kutlamaları

Demokrasinin, Cumhuriyetin ve tam bağımsızlığın 93.yıl dönümünü Seviye ailesi olarak coşkuyla kutladık.

15 Temmuz Anması

15 Temmuz 2016 gecesinde yaşanan elim darbe girişiminde tüm yurttaşlar birlik ve beraberlik içinde tanklara, tüfeklere boyun eğmeden bu kanlı girişim karşısında dik duruşlarını sergilemişlerdir.

OKUMA AĞACI

Okuma ağaçlarını oluşturan 2.sınıflarımız kitap okuyarak ağaçlarını yapraklarla yeşillendiriyor.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Seviye Okulları Kurucusu ÜNSAL GÜNDOĞAN’IN abisi KENAN GÜNDOĞAN’ı kaybettik.

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Sayın Kurucumuz Ünsal Gündoğan’ın abisi Kenan Gündoğan vefat etmiştir. Cenazesi Pazar günü öğlen namazını müteakip Eskişehir İli Mahmudiye ilçesi Türkmenmecidiye köyünde toprağa verilecektir.Mekanı cennet olsun.

Anatomy 4D

7. sınıf öğrencilerimiz Anatomy 4D ile İnsan Vücudunda Sindirim Ve Boşaltım Sistemini inceledi .

VELİ BİLGİLENDİRME

Anaokulu,İlkokul,Ortaokul ve Anadolu Lisesi Veli Bilgilendirme Toplantılarımızı Velilerimizin Yoğun Katılımı İle Tamamladık.

Ben Artık 5.Sınıfım

5.Sınıf verilerimizin katıldığı "Ben Artık 5.Sınıfım" seminer etkinliğimiz

1. SINIFLARIMIZIN UYUM HAFTASI ETKİNLİĞİ

Her çocuk yeni bir heyecan,yeni bir başlangıçtır.Her çocuk,geçmişin yorgunluğunu örten, yeni hedeflere yol açan umuttur.Her çocuk yaşam sevincidir.Bir sonraki adım için tatlı bir telaş ve her zaman mutlu sonun kahramanlarıdır çocuklar. Bugünümüzün ve bundan sonra gelecek her günümüzün sevgili yavrularımız ,çocuklarının başarıları için her türlü desteği verecek olan velilerimiz ve bütün bunlara hayat veren fedakar tüm öğretmenlerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Ve Başladık..

2016 - 2017 okulumuzun YGS ve TEOG hazırlık çalışmaları büyük bir heyecanla başladı!!

2015 - 2016 Gurur Tablomuz

Okul öğrencilerimiz 2015 - 2016 üniversite ve teog yerleştirme başarı listesini haber içeriğinde görebilirsiniz.

Seviye’de Yaz Okulu Devam Ediyor

Birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenirken öğrendiğimiz yaz okulu programlarımız devam ediyor. 3-14 yaş arası gerçekleşen programlarımız hakkında detaylı bilgi için sizleri okulumuza bekliyoruz.

Anaokulumuzdan Yılsonu Şenliği

2015-2016 eğitim ve öğretim yılını tamamlayan anaokulu öğrencilerimiz hazırladıkları İngilizce ve Türkçe gösterilerini 17.06.2016 Cuma günü okulumuz konferans salonunda izleyenlere sundular.

Minik Eller İş Başında!

Anaokulu öğrencilerimiz yıl içerisinde Görsel Sanatlar dersinde tanıdıkları ressamlardan olan Vincent van Gogh’un Ayçiçekleri tablosundan esinlenerek okul duvarlarını boydan boya gönüllerince renklendirdiler.

Birinciliklerimize Bir Yenisi Daha Eklendi

TUREB - Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği tarafından düzenlenen Resim ve Fotoğraf Yarışmasında Türkiye 1.cisi olan 7.sınıf öğrencimiz Melissa Çağlar’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ortaokula Veda Liseye Merhaba

Cumhuriyetimizi ve geleceğimizi emanet ettiğimiz 2015-2016 eğitim öğretim yılı ortaokul 8. sınıf öğrencilerimizi görkemli bir törenle liseye uğurladık.

Haftanın En Temiz Sınıfı Belli Oldu

"Benim Sınıfım En Temiz Sınıf" uygulamasında haftanın birincisi olan 1-D sınıfı öğrencilerimizi gösterdikleri duyarlılıktan dolayı tebrik ederiz.

Başarılarla Gurur Duyuyoruz

Okulumuzda 2015-2016 eğitim öğretim yılında ilimizde ulusal ve uluslararası resmi spor müsabakalarında takım olarak kazandığımız derecelerin yanı sıra ferdi olarak dereceye giren sporcularımız ile gurur duyuyoruz.

Seviye Yaz Okulu Başlıyor...

Satrançtan dramaya, buz pateninden yüzmeye birbirinden eğlenceli aktivitelerinin yanı sıra İngilizce, Türkçe dil etkinlikleri ve Fen- Doğa etkinlikleriyle eğlenirken öğreneceğimiz yaz okulumuz başlıyor.

Tüm Diller Bu Festivaldeydi

Yabancı Diller Festivalinde öğrencilerimiz hem dil becerilerini sergiledi hem de öğrendikleri dillerin kültürlerini tanıttı.

Haftanın En Temiz Sınıfı Belli Oldu

"Benim Sınıfım En Temiz Sınıf" uygulamasında haftanın birincisi olan 1-A sınıfı öğrencilerimizi gösterdikleri duyarlıklıktan dolayı tebrik ederiz.

Yüzmede Başarılar Devam Ediyor...

Okulumuz 1. sınıf öğrencilerinden Alp Doruk Özgül Yüzme yarışlarında 100 metre serbest dalında Ankara üçücüsü oldu. Öğrencimizi tebrik ediyor, spor ve eğitim hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

MAYIS AYI MENÜMÜZ

Sabah Kahvaltısı-Öğle Yemeği-İkindi Kahvaltısı Menümüz

Anneler Günü Kutlu Olsun

Tüm Annelerimizin 8 Mayıs Anneler Gününü kutlar, saygılar sunarız. Özel Seviye Batıkent Okulları

DENİZLİ SEVİYE OKULLARINA ZİYARET

SAYIN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ÜNSAL GÜNDOĞAN VE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN FIRAT GÜNDOĞAN DENİZLİ SEVİYE OKULLARI KURUCU,ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

SEMİNERDE BULUŞUYORUZ

Özel Seviye Batıkent Okulları "Ergen" ve "Çocuk Davranışları" konulu seminerlerinde velileri ile buluşuyor.

TERÖRÜ KINIYORUZ

17.02.2016 Çarşamba günü Ankara’da askerlerimize yönelik yapılan hain terör eylemini kınıyoruz.

ÖNEMLİ DUYURU!

Sayın Velimiz; 21.01.2016 Perşembe günü yapacağımız şiir dinletisi hava muhallefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Belirlenecek olan tarih daha sonra tarafımızdan bilgilerinize sunulacaktır.

Değerli Velimiz;

Herkesin kalbinin derinliklerine gömdüğü, bütün yabancı ellerden bütün yabancı gözlerden ebediyete kadar saklayacağı gizli bir şiiri olduğunu biliyoruz. Sizler için kalbinizin derinliklerine gömdüğünüz bu gizli şiirleri görünür yapıp dillendiriyoruz...

OCAK Ayı Yemek Listesi Yayınlandı!

Özel Seviye Batıkent Okulları yemekhanesi OCAK Ayı menüsünü tüm öğrenci- öğretmen ve mensuplarımızın bilgilerine sundu.

OKULUMUZUN GURUR GÜNÜ!

Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası "Senior Takım" 1.si (Birincisi) Özel Seviye Batıkent Okullarından!

10 KASIM 2015: MATEM

Türk milletinin en acı ve en unutulmaz yas duygularının ilk günkü gibi hissedildiği; ATAMIZIN ebediyete uğurlanışının 77.yıldönümü anma töreni Özel Seviye Batıkent Okullarında gerçekleştirildi.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUSU

Özel Seviye Batıkent Okulları, Büyük Önder Atatürk’ün en kıymetli mirası "CUMHURİYET"in 92.yaş gününü görkemli ve coşkulu bir törenle kutladı.

Okul Yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından servis denetimi yapıldı.

Okulumuz servis taşıma hizmetinin sözleşme ve yönetmelik hükümlerine uygun olup olmadığı yönünde Okul Yönetimimiz ve Okul Aile Birliği tarafından 08.10.2015 tarihinde habersiz olarak ortak denetim gerçekleştirildi. Servislerin sabah okula varış saatleri, araç içi görevli ve şoförlerin durumu, araçların yaşı, temizlik durumu, belge kontrolü gibi yönetmelikte belirtilen genel ilkelere uyumlu olup olmadıkları denetlendi. Servis hizmetinin kaliteden ödün vermeden sürdürülmesi için haberli ya da habersiz bu tür denetimlerin sürdürüleceği belirtildi.

Özel Seviye Batıkent Okullarında ders zili.

Özel Seviye Batıkent Okulları, 2015-2016 eğitim-öğretim yılını, büyük veli katılımının sağlandığı görkemli bir törenle karşıladı. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise sınıflarının görev aldığı törende öğrenciler, edebi metinlerinin telaffuzunda gösterdikleri başarı kadar müzik aletlerinin kullanma konusunda da ne kadar yetenekli olduklarını misafirlere verdikleri piyano ve keman resitallerle gösterdi. Özel Seviye Batıkent Okullarında yapılan açılış öğrenci ve velilerin verimli bir eğitim yılı geçirilmesi dileğiyle sonlandı.

Üniversite Tercih Fuarındaydık

Türkiye genelinden 100’ün üzerinde Üniversiteyle Ankara ve çevre illerdeki aday öğrencilerimizi aynı çatı altında bir araya getirdiği fuardaydık. Öğrencilerimiz için üniversitelerin standlarını ziyaret ettik ve bilgi alışverişinde bulunduk.

Miniklerimiz Yaz Okulunda

Sınırsız eğlence, oyun ve bol aktiviteli yaz okulunda miniklerimiz çok mutlu...

Seviye Okullarının Gurur Günü

Özel Seviye Batıkent Ortaokulu ve Anadolu Lisesi, 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının ilk mezunlarını verdi.

Seviye Okulları 4-A Sınıfı Mezuniyet Gecesi

4-A sınıfı öğrencileri 05/06/2015 Cuma günü okulumuz kültür merkezi salonunda öğretmenleri Mehmet Köseoğlu’nun hazırlamış olduğu koreografilerle çok güzel bir mezuniyet gecesi programı sundular.

Müzikte Büyük Başarı

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği ve Ankara çapında düzenlenen “10. Klasik Müzik Yarışması”nda Seviye Okulları 3.Sınıf Öğrencisi Efe Emre KAPLAN “Klasik Gitar" branşındaki performansı ile “Üçüncü" olarak ödül almaya hak kazanmıştır.

Spor ve Yaşam Söyleşisi

NBA Ankara Direktörü Caner AFACAN ve 1. Lig oyuncularından Özgür BIYIK Seviye Öğrencilerine "Spor ve Yaşam" adlı paneli sundu.

Anadolunun Derinliklerine Bir Yolculuk

Müzeler Haftası kapsamında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğün himayelerinde, Müzeciler Derneği tarafından organize edilen, Özel Seviye Batıkent Okulları ev sahipliğinde "Anadolu’nun Derinliklerine Bir Yolculuk" adlı konferansımız 20.05.2015 tarihinde gerçekleşti.

Bir Tatlı Huzur...

9-B,10-A ve 11-A sınıfı öğrencileri 13.05.2015 Çarşamba günü rehber öğretmenleri Aslıhan KOPAR, Emel KÖROĞLU ve Tülay DEMİR eşliğinde Keçiören Tepebaşı Huzurevini ziyaret ettiler.

17. Rehberlik Sempozyumundaydık

Özel Okullar Birliği tarafından her yıl düzenlenen Rehberlik Sempozyumu İstanbul’da yapıldı. Özel Seviye Batıkent Okulları olarak sempozyuma Okul Aile Birliği ve Rehberlik Bölümü yetkilileri ile katıldık.

Batıkent Seviye Okullarında 23 Nisan Coşkusu

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özel Seviye Batıkent Okullarında coşkuyla kutlandı.

Fen Bilimlerinde Kolonya Haftası

Seviye Okulları Ortaokul öğrencileri Fen Bilimleri öğretmeni Canan AKCA rehberliğinde yapılan Fen Bilimleri Etkinlikleri, işlenen konular çerçevesinde kolonya yapımı gerçekleştirilmiştir.

I ve II. TBMM’deydik

17.4.2015 Cuma günü 11 – A ve 11 – B sınıfı öğrencileri tarih öğretmenleri Aslıhan KOPAR rehberliğinde İnkılap Tarihi derslerinde işledikleri konulara paralel olarak I. Ve II. TBMM Müzelerini ziyaret ettiler.

Piyano Yarışmasında Büyük Başarı

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği, Ankara ilinin bütün resmi ve özel okullarının katıldığı "10. Klasik Batı Müziği Eser Seslendirme Yarışması” 8 Nisan 2015 Çarşamba günü yapıldı.

2. TEOG Kampımız Başladı

Nisan ayında yapılacak olan 2.Ortak Sınavlar (TEOG) öncesi Özel Seviye Batıkent Ortaokulu öğrencileri yoğun bir kampa girdi. Konularını tamamlayan öğrenciler; öğretmenlerinin gözetiminde ve düzenli program eşliğinde soru çözerek, deneme sınavı olarak ve konu tekrarı yaparak sınava hazırlanıyorlar.

Ankara Sanat Tiyatrosundaydık

Özel Seviye Batıkent Okulları öğrencileri tiyatroda keyifli saatler geçirdi. Ankara Sanat Tiyatrosunda gösterimde olan Selamün Kavlen Karakolu oyununa öğrenci, öğretmen ve velilerimiz yoğun ilgi gösterdiler.

Matematik Oyun Günü

Özel Seviye Batıkent Ortaokulu 6.sınıf öğrencileri Cebirsel İfadeleri MATHPOLY OYUNU ile pekiştirdiler.

Batıkent Seviye Okulları Klasik Eser Yarışmasında

Özel Seviye Batıkent Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Melisa ÇAĞLAR, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği, Klasik Eser Seslendirme yarışmasında keman eserleri seslendirerek okulumuzu başarı ile temsil etti.

Batıkent Seviye Okulları Sınıf Sergisi

Okulumuz 1. 2. ve 3. sınıf öğrencileri yaptıkları çeşitli çalışmaları sergilediler. Sergi veliler ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Basında Seviye

Seviye Batıkent Koleji’nin tanışma yemeği ulusal basında yer aldı.

Tanışma Yemeğimiz

Seviye Batıkent Koleji çevre okullar ve Yenimahalle İlçesinin Yetkilileri ile tanışma yemeğnde biraraya geldi.

Canlılar Dünyası Sergimiz

“Canlılar Dünyası Mercek Altında” adlı sergimiz Fen Bilimleri ve Görsel Sanatlar kolundan öğretmenlerimiz tarafından açıldı.

Erciyes’te Kayak ve Kar Keyfi

Seviye Batıkent Okulları öğrencileri gezi kulübünün düzenlediği Erciyes gezisinde kayak yaparak güzel bir hafta sonu geçirdiler.

Ankara Üniversitesindeydik

Seviye Batıkent İlkokulu öğrencileri Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinde keyifli bir gün geçirdi.

TBMM’den Ziyaret

TBMM İdare Amiri Aydın Milletvekili Sayın Ali UZUNIRMAK okulumuzdaydı.

SEVdeney Haftası

Ortaokul Fen Bilimleri zümresinden keyifli deney haftası

Müze Gezimiz

Tarihi soluyarak tarih öğrendik.

Paintball Keyfi

Seviye Batıkent Koleji Gezi Kulübü öğrenci ve öğretmenleri haftanın yorgunluğunu paintball oynayarak attılar.

TEOG bilgilendirme toplantısı yapıldı..

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan TEOG sınavı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Velilerimiz TEOG sınavı ile ilgili yapılan son değişiklikler hakkında bilgilendirilirken sınav öncesinde çocuklarımıza nasıl yaklaşılacağı konusunda bilgilendirildiler.

Velilerimizle kahvaltıda buluştuk..

Anadolu Lisesi velilerimiz ve öğretmenlerimizi 15 Kasım 2014 Cumartesi günü kahvaltıda bir araya geldiler. Okulumuzun kurulduğu günden itibaren desteğini esirgemeyen velilerimiz kahvaltı sonrası çocuklar hakkında öğretmenlerimizden detaylı bilgiler aldılar.

Öğretmenler Günü Kutlamamız

Seviye Okullarında öğretmenler günü büyük bir coşkuyla kutlandı. Tören Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm öğretmenlerimiz için yapılan saygı duruşuyla başladı. Seviye Koleji öğrencileri, hazırladıkları programlarla bu anlamlı günü unutmadıklarını ve önemsediklerini öğretmenlerine gösterdiler.

Batıkent Seviye Okulları ATA’nın huzurunda

Seviye Koleji öğrencileri Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığımızın kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna gittiler. Anıtkabir ziyaretinde tüm okul öğrencileri, öğretmen ve yöneticileri hazır bulundu. Tören sonrası Anıtkabir müzesini dolaşan Seviye Koleji ailesi, Atatürk ve tüm silah arkadaşlarına bir kez daha minnettar oldular.

Ankara Sanat Tiyatrosundaydık..

Seviye Batıkent Koleji öğrenci , öğretmen ve velileri tiyatroda beraberdik. Ankara Sanat Tiyatrosunda gösterimde olan “5 Para Etmez Varyete” oyunu öğrencilerimiz tarafından da büyük beğeni ile karşılandı.

Cumhuriyetimizin 91. yılını coşkuyla kutladık…

Seviye Batıkent Koleji öğrecileri Cumhuriyetimizin 91. yılını büyük bir heyecan ve çoşku ile kutladı. Öğrenci ve öğretmenlerimiz hazırladıkları etkileyici gösteriler ile Cumhuriyetimize duydukları saygıyı ve sevgiyi herkese gösterdiler.